کتاب زبان خارجی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انگلیسی زبان اول جهان است و بیش از 400 میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان سخن می‌گویند؛ یادگرفتن آن می‌تواند تأثیر به سزایی در زندگی شخصی و به خصوص زندگی شغلی و تحصیلی افراد داشته باشد. برای یادگیری زبان انگلیسی بهترین راه کمک گرفتن از کتاب انگلیسی است، شما می‌توانید از لیست کتاب‌های موجود انگلیسی زیر، کتاب مودر علاقه‌ی خود را انتخاب کنید:

1 2 3 ... 144 145 146

کتاب انگلیسی

تعداد و میزان تنوع کتاب انگلیسی آنقدر زیاد است که هر کسی با هر سطحی از اطلاعات زبان انگلیسی می‌تواند کتابی را پیدا کند که یک قدم او را در مهارت زبان انگلیسی جلوتر ببرد. انتخاب منابع آموزشی و تهیه آن همیشه مرحله مهم آموزش زبان است. بسیار اهمیت دارد کتاب انگلیسی که انتخاب می‌کنید متناسب با مقطع یادگیری شما باشد همینطور تفاوتی با نسخه اصلی آن نداشته باشد و فاقد هرگونه خطا در انتقال اطلاعات باشد. منظور از کتاب انگلیسی کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی و داستانی انگلیسی است.

کتاب داستان انگلیسی

در کنار کتاب آموزشی و کمک آموزشی خواندن کتاب داستان انگلیسی برای یادگیری بهتر زبان بسیار موثر است، چرا که افراد اغلب از طریق آموزش غیرمستقیم بهتر مطالب را به خاطر می‌سپارند؛ همینطور خواندن داستان انگلیسی باعث می‌شود جملات، عبارات، لغات و همچنین گرامر در اثر تکرار بیشتر و بیشتر ملکه ذهن شود. بُعد دیگر خواندن کتاب داستان انگلیسی جهت یادگیری بهتر زبان این است که یادگیری از شکل خشک و بعضا خسته کننده مرسوم خارج می‌شود و همراه با لذت خواندن یک داستان جدید می‌توان به آموزش زبان هم پرداخت. خواندن کتاب داستان انگلیسی به طور ویژه مهارت ریدینگ شما را بهبود می‌بخشد. کتاب Lord of the Flies نوشته William Golding، رمان High Fidelity اثر Nick Hornby، رمان Middlemarch، کتاب Nineteen Eighty-Four و رمان The Diary of a Nobody از نمونه‌های خوب کتاب داستان انگلیسی هستند که برای تسلط بهتر به زبان انگلیسی می‌توانید آن‌ها را تهیه و مطالعه کنید.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی 

با توجه به تعدد کتاب‌های انگلیسی موجود در بازار کتاب افراد بسیاری هستند که هنگام خرید و تهیه بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی کمی سردرگم می‌شوند، البته این یک امر بسیار طبیعی است چرا که تنوع کتاب‌های موجود برای یادگیری زبان زیاد است و هم متدهای مختلفی برای یادگیری وجود دارد. برای انتخاب راحت‌تر تعدادی از بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد می‌دهیم:
مجموعه American English File که دارای شش سطح است از پراستفاده‌ترین کتاب‌های آموزشی است،Oxford Picture Dictionary که یک دیکشنری جذاب است، Vocabulary In Use که خود آموز آموزش لغت است،oxford word skills basic با هشتاد درس برای آموزش سطح مبتدی، Basic grammar in use برای یادگیری اصولی و کامل گرامر، Speak Now که برای تقویت مکالمه و مهارت صحبت کردن است، Headway که دارای شش سطح است، Interchange کتابی که اغلب در موسسه‌های آموزشی تدریس می‌شود.

دانلود رایگان کتاب انگلیسی 

افراد بسیاری تمایل دارند تا زبان انگلیسی را یاد بگیرند و اولین کاری که برای شروع به نظرشان می‌رسد باید انجام دهند دانلود رایگان کتاب انگلیسی است؛ درست است که برای یادگیری زبان انگلیسی باید حتما از کتاب استفاده کرد اما برای این گونه از آموزش دانلود رایگان کتاب آموزش زبان انگلیسی خیلی نمی‌تواند کمکی کند چرا که هنگام آموزش زبان لازم است نکات بسیاری کنار هر جمله و عبارت در کتاب نوشته شود، حتما برای شما هم پیش آمده است که در زمان یادگیری یک مطلب به خصوص در یک زبان جدید یادداشت‌های مختلفی در کتاب زبان بنویسید و نشانه گذاری‌هایی در کتاب انجام دهید تا کمک کند بهتر یاد بگیرید، خب طبیعی است با دانلود رایگان کتاب انگلیسی استفاده از این امکان را از خود دریغ می‌کنید. از طرفی اگر دنبال دانلود رایگان کتاب آموزش زبان انگلیسی باشید امکان حل تمرین صحیح را از دست می‌دهید زیرا اگر از نسخه فیزیکی کتاب‌های حل تمرین انگلیسی استفاده کنید می‌توانید بسیار منسجم‌تر تمرین‌ها را انجام دهید و هر زمان که لازم بود جهت مرور دوباره از آن استفاده کنید، امکانی  که در نسخه الکترونیکی و ‌پی‌دی‌اف کتاب انگلیسی تجربه نخواهید کرد.   

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان 

بسیاری از افراد بنا به دلایلی تصمیم ‌می‌گیرند یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنند؛ شاید شما هم الان جزو این دسته از افراد باشید. درست برداشتن قدم اول که تهیه کتاب است در یادگیری امر بسیار مهمی‌ست چرا که اگر فرد کتاب صحیحی را برای شروع انتخاب نکند ممکن است در همان اوایل راه دلزده شده و برای همیشه یادگیری زبان انگلیسی را کنار بگذارد پس انتخاب بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان اینجا اهمیت خاصی می‌یابد. کتاب‌های touchstone که اغلب هم در آموزشگاه‌ها تدریس می‌شود گزینه مناسبی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی است، Oxford practice grammar basic همانطور که از نامش پیداست کتابی برای آموزش گرامر به مبتدیان است و کتاب English for everyone course book: Level 1 beginner هم هر آنچه که در شروع آموزش یک زبان لازم است یاد بگیرید را به شما می‌گوید مثل معرفی کردن خود یا صحبت در مورد شغل و اوقات فراغت.

کتاب انگلیسی برای کودکان

کودکان به دلیل آنکه در سن پایین توانایی بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی دارند اگر منابع درست و هدفمند در اختیارشان قرار بگیرد، می‌توانند سریع‌تر به تسلط در این زبان دست یابند. انتخاب کتاب انگلیسی برای کودکان اهمیت زیادی دارد و هنگام خرید کتاب باید به نکات متعددی توجه کرد از جمله نحوه آموزش با تصویرسازی و نحوه انتقال اطلاعات با موسیقی. در انتخاب و خرید کتاب انگلیسی برای کودکان نکته مهمی که لازم است مربیان و والدین به آن توجه داشته باشند در نظر گرفتن رده سنی کودک برای دریافت و آموزش زبان انگلیسی است، برای آنکه کودک از یادگیری زبان خسته نشود بسیار ضروری است که کتاب متناسب با سن خود را بخواند در اینجا ما انواع کتاب انگلیسی برای کودکان را به خانواده‌ها معرفی می‌کنیم تا بتوانند منابع مناسبی را برای آموزش کودک خود انتخاب کنند. 
کتاب‌های Family and Friends برای کودکان 8 تا 12 سال؛ مجموعه کتاب phonics for kids برای سنین 5 تا 8 سال؛ کتاب backpack برای کودکان 3 ساله؛ سری کتاب big english starter در رده سنی 7 تا 13 سال؛ مجموعه کتاب‌های مجموعه کتاب‌های Lets Go برای سنین 5 تا 11 سال.

بهترین انتشارات کتاب انگلیسی 

اگر به دنبال خرید کتاب انگلیسی هستید و می‌خواهید با کامل‌ترین مجموعه‌ها آشنا شوید بهترین انتشارات کتاب انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم.
انتشارات زبان مهر بهترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را در زمینه‌های گوناگون منتشر کرده و در اختیار زبان آموزان قرار داده است.
انتشارات جنگل یکی از انتشاران به‌نام در حوزه کتب خارجی است و با کیفیت‌ترین کتاب‌های آموزشی، کمک ‌آموزشی، داستان و فرهنگ لغات را منتشر می‌کند.
انتشارات دور دنیا هم انتشارات فعالی در زمینه چاپ کتاب‌های خارجی به خصوص رمان انگلیسی است.
انتشارات افق با اینکه فقط روی نشر کتاب انگلیسی متمرکز نیست اما مجموعه جالب و ارزشمندی از آثار علمی تخیلی به زبان انگلیسی دارد که برای افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند می‌تواند جالب باشد.

خرید کتاب انگلیسی

اگر قصد خرید کتاب انگلیسی را دارید لازم است به یک نکته مهم توجه داشته باشید، برای یادگیری زبان انگلیسی ابتدا بهتر است که با خرید کتاب انگلیسی آموزشی شروع کنید چرا که کتاب‌های آموزشی بر اساس استاندارد آموزشی تالیف شده‌اند، بنابراین درست و اصولی و قدم به قدم شما را با زبان انگلیسی آشنا می‌کنند؛ حسن استفاده از کتاب انگلیسی این است که خود را از سردرگمی و هجوم اطلاعات بسیار نجات داده‌اید. قدم بعدی در خرید کتاب انگلیسی استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی انگلیسی است، کتاب کمک آموزشی انگلیسی که مکمل کتاب آموزشی است کمک می‌کند تا مفصل‌تر و جزئی‌تر نکات سطح خود را فرابگیرید. از آنجایی که اغلب کتاب‌های کمک آموزشی دسته بندی شده‌اند می‌توانید کتاب متناسب با سطح زبان خود را انتخاب کنید. کتاب‌های کمک آموزشی به دلیل آنکه اغلب بر روی یکی از مهارت‌های زبانی تمرکز دارند می‌توانند انتخاب خوبی برای بهبود یک مهارت خاص باشند به عنوان مثال اگر بخواهید رایتینگ خود را تقویت کنید می‌توانید از کتاب‌هایی که فقط تمرکزشان روی آموزش رایتینگ است استفاده کنید. گزینه بعدی در خرید کتاب انگلیسی جهت افزایش یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب داستان انگلیسی است که بسیار در یادگیری و تسلط به زبان انگلیسی موثر است.

خرید اینترنتی کتاب انگلیسی 

زمان در یادگیری زبان انگلیسی امر مهم و تاثیرگذاری است، اگر بدانید که چگونه می‌توان از زمان‌های به اصطلاح مرده و هدررفته خود به نفع یادگیری لغات و عبارات زبان انگلیسی استفاده کرد و در مدت زمان کوتاهی به چنان پیشرفتی در یادگیری زبان دست یافت، قول می‌دهم که دیگر هیچ دقیقه‌ای را بیهوده هدر ندهید. به همین منظور پیشنهاد می‌کنم به‌ جای آنکه زمان خود را صرف گشتن در بازار فیزیکی خرید کتاب‌‌ زبان انگلیسی کنید حتما خرید اینترنتی کتاب انگلیسی را امتحان کنید. با استفاده از خرید کتاب انگلیسی آنلاین می‌توانید در زمان و انرژی خود بسیار صرفه‌جویی کنید، همچنین با خرید اینترنتی کتاب انگلیسی از سایت خزان بوک می‌توانید به مجموعه کاملی از انواع کتاب‌های زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید و متناسب با سطح زبان خود بهترین‌ها را انتخاب و خریداری کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان برسد.

خرید کتاب انگلیسی با تخفیف 

تمرین و تکرار رمز یادگیری بیشتر و تسلط بر زبان انگلیسی است، هر‌ آنچه کتاب‌های بیشتری به زبان انگلیسی و یا کتاب‌های کمک آموزشی زبان انگلیسی بیشتری مطالعه کنید لغات و جملات را بیشتر و بیشتر برای ذهن خود تکرار می‌کنید و سریع‌تر می‌توانید بر آن‌ها تسلط پیدا کنید. درست است که خرید کتاب‌های بیشتر نیاز به هزینه زیادی دارد و گاهی همین امر سبب می‌شود افراد نتوانند به کتاب‌ انگیسی متنوعی دسترسی داشته باشند؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم از امکان خرید کتاب انگلیسی با تخفیف در فروشگاه اینترنتی خزان بوک استفاده کنید؛ اگر خرید کتاب انگلیسی را با تخفیف انجام دهید می‌توانید با میزان هزینه‌ای که برای آموزش زبان انگلیسی درنظر گرفته‌اید کتاب‌های بیشتری تهیه کنید و روند یادگیری خود را بهبود ببخشید. پس اگر می‌خواهید خرید کتاب انگلیسی با تخفیف را امتحان کنید حتما سری به فروشگاه آنلاین خرید کتاب خزان بوک بزنید.

فیلتر