قوانین و مقررات

1) تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط کتاب خزان پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

2) کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو و چاپ آخر عرضه می گردد و کتاب خزان به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.

3) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت کتاب خزان دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

4) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال  کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی پست قابل پیگیری می باشد.سفارش های تهران با پیک و دم درب ساختمان تحویل داده می شود.

5) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان کتاب خزان استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

7) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، همکاران کتاب خزان را در جریان بگذارید.

8) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

9) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را کتاب خزان تقبل می کند، اما بعد از  7 روز در صورت امکان تعویض هزینه برگشت و ارسال برای  کتاب خزان با مشتری می باشد.

10) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 2 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 12 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.) همچنین مبلغ فاکتور طی 72 ساعت به حساب برگشت داده می شود و در زمان کمتر امکانپذیر نمی باشد.(هزینه کارمزد کارت به کارت بر عهده مشتری است.)

11) در صورتی که سفارش ثبت شده با کسری روبرو شد اگر مبلغ اقلام کسری بیش از 50 درصد کل فاکتور باشد سفارش دهنده می تواند هر زمان که می خواهد سفارش را به صورت کامل لغو و مبلغ کامل به مشتری عودت داده می شود.

12) ثبت نام در سایت کتاب خزان و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.

بازخوردها